Dlaczego My?

Jest wiele powodów dla których warto z nami współpracować i powierzyć nam Państwa projekt. Poniżej wymieniamy kilka najważniejszych.

Doświadczenie

Nasza firma ma za sobą 35 lat funkcjonowania na rynku kontraktowym. Mamy doświadczenie w kompleksowej realizacji różnych rodzajów obiektów komercyjnych oraz prywatnych rezydencji. W tym czasie zbudowaliśmy zgrany i wysoko wykwalifikowany zespół technologów i rzemieślników. Razem tworzymy naszą firmę.

Najwyższa światowa jakość

Doskonała znajomość technologii stolarskiej, wsparta nowoczesnymi technologiami i tradycyjnymi kompetencjami rzemieślniczymi daje gwarancję najwyższej jakości wykonywanych projektów.

Konsultacja i poszukiwanie rozwiązań

Klienci cenią nasze kompetencje projektowe, dzięki którym dostrzegamy możliwości i zagrożenia projektów, na które nie wszyscy zwracają uwagę. Wiemy jak zrealizować nawet wstępnie zarysowaną koncepcję. Uzupełniamy i doprecyzowujemy również nieskończone bądź niepełne projekty.

Nieograniczone możliwości dla projektantów i inwestorów

Oferujemy dowolność form i kształtów – bryły trudne nie stanowią problemu. Pracujemy we wszystkich znanych w stolarstwie materiałach. Bez problemu łączymy je z materiałami nietypowymi. Wykonujemy każdy skomplikowany detal. Dowolność sposobów wykończenia powierzchni  – od tych powszechnie znanych, po trudne i ciekawe rzemieślnicze techniki. Oferujemy unikalne rozwiązania konstrukcyjne oraz eleganckie techniki łączenia powierzchni.

Poszukiwanie rozwiązań w służbie budżetu

Dzięki zrozumieniu rzeczywistych potrzeb klienta, jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązania  dopasowane do budżetu. Konsultujemy gotowe projekty, tak aby bez uszczerbku dla koncepcji stylistycznej i funkcjonalności, poprawić relację jakości do ceny.

Preferencja wymagających projektów

Zawsze najbardziej lubiliśmy wyzwania stawiane przez trudne projekty. To one rozwinęły nasze kompetencje
i dają najwięcej satysfakcji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych w stolarstwie i produkcji mebli.

Comments are closed.